Don’t stop me now!

Jest to dla mnie trudny rok. Pełen niespodzianek. Napiętych relacji. Negatywnych emocji.
Jest to również czas pozytywnie zaskakujący, czasami wzruszający.

Światełka w tunelu jeszcze nie widzę. Sama dowodzę wszystkim i czasami brakuje „bratniej duszy”, która kopnie mnie w tyłek i powie „Nie rezygnuj, dziewczyno!”.
Mam znajomych, którzy mnie wspierają. Bliscy i przyjaciele- nie wykazują zainteresowania projektami, które realizuję. I nie wiem dlaczego, nie pytam. Jednakże praca konkursowa „Marry Old & New”, którą piszę- utrzymuje mnie na duchu. I ilekroć spoglądam na zapisane kartki- wtedy czuję, że działam w dobrym kierunku i pojawia się uśmiech na mojej buzi. A przede wszystkim, nie tracę wiary.

Oficjalnie informuję, że nawiązałam współpracę z poznańskim oddziałem stowarzyszenia „Przedsiębiorcza Kobieta”, czyli „ogólnopolski innowacyjny projekt Studenckiego Forum Business Centre Club”.
Po wakacjach letnich, z nastaniem jesieni, ubiorę odświętny uniform i zapoczątkuję nową edycję. Tym samym, to będzie mój debiut… jako business Woman.
Przedsięwzięcie, o, jest dedykowane Kobietom aktywnym, rozwijającym się, a przede wszystkim czerpiącym inspirację od Pań, które już osiągnęły sukces.
Cykliczne spotkania dają możliwość nawiązania kontaktów, wymiany doświadczeń z osobami z „sukcesami na koncie”, a przede wszystkim są inspiracją dla Pań, które nie wierzą we własne możliwości.

W myślach przywołuję postać Grande Mademoiselle, Gabrielle Coco Chanel, która marzyła, aby stać się sławną, niezależną i rozchwytywaną jak Paul Poiret w pierwszych latach XX w. Udało się, odniosła spektakularny sukces, a przede wszystkim pokazała, że jej los (z góry przesądzony) leży w jej rękach.

Liczę na Was & życzę sukcesów,
Alicja Szablewska

167467_154954047889918_4507994_n

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: