Be successful

Z kilku względów, czekałam na ten dzień z utęsknieniem.
Po pierwsze, uwielbiam wystąpienia publiczne i jestem na dobrej drodze, aby edukować młodzieńców. Po drugie, bawię się z modą. Po trzecie, pragnę inspirować i motywować ludzi (drogie & piękne Panie) do aktywnego działania.

W dniu wczorajszym, 19/XI, w Galerii „MM” miała miejsce inauguracja cyklu spotkań ogólnopolskiego stowarzyszenia „Przedsiębiorcza Kobieta” z oddziałem w Poznaniu. Tematem przewodnim premierowego wydarzenia była „Kobieta Przedsiębiorcza, Kobietą Kreatywną”.
Panie przybyły tłumnie. Uśmiechnięte, twórcze i wsłuchane. Moim zadaniem, a personalną misją, pragnęłam wzbudzić w nich chęć do aktywnego działania. Zainspirować, a przede wszystkim przekonać, że „wczorajsze marzenia to dzisiejsza rzeczywistość”.
W kilku słowach, nakreśliłam czym jest „Alice GROUP”– ambitny, ryzykowny, z założenia „spisany na straty” concept, jednakże „moda dostosowująca się do określonych reguł nie może mieć rewolucyjnych ambicji”, zatem może powinnam pokonać lęk, który wyzwala we mnie największą siłę?
W dużej mierze skupiłam się na Kobietach i ich potrzebach. Przytoczyłam najlepszy przykład- motywator- ikonę mody- Gabrielle Coco Chanel, i dodałam, że wiara & determinacja & konsekwencja & szaleństwo- uskrzydlają ;-). Czy wiecie, że dla 50% kobiet przedsiębiorczych w Polsce (posiadających własną działalność gospodarczą) to pracowitość warunkuje sukces? Tylko w 6% wiedza ekonomiczna „czyni cuda”.
Fakty. Frazesy.
Podczas wykładu, zwróciłam uwagę na siłę naszych marzeń i pasji. Niegdyś autorka bestsellera „Harry Potter”, zostawiona przez męża i porzucona przez przyjaciół, pisała powieść „do szuflady” i żadne wydawnictwo nie chciało jej wydać. A dzisiaj? Jest niezależna i… nadal szlifuje swój fach… a „kiedyś czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie Twojemu pragnieniu”.
Tym samym, jeszcze nieoficjalnie, pragnę podzielić się z Wami dobrą wiadomością, iż ujrzałam światełko w tunelu, a moja wiara & determinacja zostały uhonorowane. Dołączyłam do zespołu nowego, liefstyleowego magazynu jako pisarka fashion, wszakże o szczegółach poinformuję z czasem.

Dzisiejsze kobiety pragną niezależności, samodzielności (kontroli nad własnym życiem) i wykorzystują sprzyjającą okazję, aby… założyć własny biznes. Ja znalazłam się w sytuacji, która z pozoru była beznadziejna, a tchnęła we mnie ducha optymizmu, i tak oto jestem- Alicja Szablewska- przyszła, spełniona Kobieta Biznesu.

„Where there is kindness, there is goodness. And where there is goodness, there is magic”.

With love,
Alicja Szablewska

zdjęcie (1)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: