Portfolio

Jestem dziennikarką mody, content designerką oraz content editorką.

Współpracowałam z magazynem on-line Fashion Biznes, grupą Wirtualna Polska i grupą Allegro. Jako dziennikarka – freelancerka tworzyłam słowo pisane dla prestiżowego magazynu Monogram.

Do grona moich pracodawców dołączyła polska marka fashion o ugruntowanej pozycji na rynku – Echo. Pełniłam funkcję redaktor prowadzącej, publikując dwa papierowe wydania magazynu w roku. Artykuł o Victorii Beckham ukazał się w magazynie Law Business Quality skierowanym do ludzi biznesu.

Kształcąc się, pogłębiając wiedzę i obserwując otaczający nas świat – swobodnie oraz rzetelnie wypowiadam się o jego aktywnościach w przemyśle mody. To doświadczenie oraz wyczulcie i wrażliwość do piękna, przekułam na realne projekty. Jestem autorką nowego contentu dla ekskluzywnej marki kosmetycznej.

Sylwia Romaniuk powierzyła swój medialny wizerunek w e-świecie mojej oprawie. Współpracę rozpoczęłyśmy od publikacji słowa pisanego.

Mili Państwo, jestem niezwykle komunikatywną i bardzo otwartą kobietą. W trampkach lub w toczku. Uśmiechnięta. A może #fit? Codziennie uprawiam sport. Maszeruję z moją wierną przyjaciółką miss fashion od pachą.
Gosi Baczyńskiej, Dominice Nowak, Natashy Pavluchenko oraz Lidii Kalicie moje lekkie pióro przypadło do gustu i zostało przez projektantki mody docenione.

Pewny obraz. Trzy role. Oto ja, Alicja Szablewska.

Zapraszam do współpracy,